Ouderportaal >
Hieronder treft u een overzicht aan van de groepen met hun groepsleerkrachten 2017-2018: 
 
Groep 1  : Maandag - donderdag: 
Juf Sanne Donker 
sanne@cbsoudzandbergen.nl 
Vervanging: Juf Anne & juf Tine
anne@cbsoudzandbergen,nl
tine@cbsoudzandbergen.nl
       
Groep 1 
 

 
:
 

 
   
       
Groep 2 : Maandag - woensdag:                                donderdag - vrijdag: 
Juf Tessa van der Knaap                            Juf Amande van Katwijk
tessa@cbsoudzandergen.nl                       amande@cbsoudzandbergen.nl
       
Groep 3 : Maandag - vrijdag: 
Juf Louise Heuwekemeijer
louise@cbsoudzandbergen.nl
 
 
       
Groep 4 : Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag: 
Meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl 
Woensdag:
Meester Timothy Vasilda 
timothy@cbsoudzandbergen.nl 
       
Groep 5 : Maandag - vrijdag: 
Juf CÚline Glissenaar
celine@cbsoudzandbergen.nl
 
       
groep 6 : Maandag - vrijdag: 
Meester Hans Harbers
hans@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
groep 7 : Maandag - donderdag
Meester Johan Albada
johan@cbsoudzandbergen.nl 
Vrijdag: 
Meester Timothy Vasilda 
timothy@cbsoudzandbergen.nl 
 
groep 8 : Maandag - donderdag: 
Juf Jessica Claessens
jessica@cbsoudzandbergen.nl 
Vrijdag: 
Meester Johan Albada
johan@cbsoudzandbergen.nl 
       
H 1  
:
Maandag - vrijdag 
Juf Jolien Bosman               
jolien@cbsoudzandbergen.nl
 
       
 
H 2
 
:
Maandag - dinsdag:
Juf Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
Woensdag - vrijdag:
Juf Marije van der Vliet
marije@cbsoudzandbergen.nl
 
 
       
Zorgco÷rdinator:   Maandag - donderdag: 
Juf Christel van Veldhuijzen
christel@cbsoudzandbergen.nl
       
Remedial Teacher:   Maandag - vrijdag:
Juf Imke Abbas                  
Imke.rt@cbsoudzandbergen.nl                                         
     
Directie-assistente:   Dinsdag, woensdag: 
Juf Mieke van DormaŰl
mieke@cbsoudzandbergen.nl
     
Adjunct-directeur:   Woensdag, donderdag:
Juf Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
     
Directeur a.i.:   donderdag,vrijdag: 
Juf Jos van Teunenbroek
030-6931819
jos@cbsoudzandbergen.nl
   
Concierge:                                                                    Maandag - donderdag: 
Meester Dick Schoonheid
dick@cbsoudzandbergen.nl